O spoločnosti

Na slovenskom trhu pôsobíme  od roku 1992 a zaoberáme sa veľkoobchodnou  činnosťou so zameraním na zahraničný obchod. V 2006 roku sme prvýkrát predstavili slovenským zákazníkom hodinky  VOSTOK-EUROPE  na hodinárskej a klenotníckej výstave  Hodiny a Klenoty,  ktorá prebiehala vo výstavnom komplexe Incheba Expo Bratislava. Odvtedy sa zúčastňujeme jedinej špecializovanej hodinárskej výstavy HODINY a KLENOTY každý rok.

 


 

Rady milovníkov hodín VOSTOK-EUROPE sa neustále rozširujú rovnako, ako sa rozširuje naša predajná sieť. V súčasnosti dodávame tovar do viac ako štyridsiatich predajní na Slovensku a v Čechách. Dlhé roky spolupracujeme s odbornými hodinárskymi časopismi, každoročne sa zúčastňujeme rôznych spoločenských i športových podujatí, kde sme sa určite s mnohými z vás stretli osobne. Sme niekoľkoročným partnerom Medzinárodných leteckých dní SIAF.


Značku VOSTOK-EUROPE sme spojili s jedným z našich najznámejších športovcov Vladom Moravčíkom, prezývaným „DRACULA“, niekoľkonásobným majstrom sveta v thajskom boxe, ktorý sa od 2011 r. stal ambasádorom zn. VOSTOK-EUROPE a v 2012 r. na pražskom výstavisku v Holešoviciach predstavil nový model od VOSTOK-EUROPE – ANCHAR Submarine. Odvtedy naša spolupráca pokračuje a tešíme sa spolu s jeho fanúšikmi z jeho nových úspechov. V 2014 roku vznikla limitovaná edícia DRACULA v počte 100 kusov, ktorá bola v priebehu jedného roka okamžite vypredaná, čo svedčí o veľkej popularite Vladimíra Moravčíka na celom svete.
 

 

 V roku 2016 sme pre vás otvorili novú vzorkovú predajňu, kde je vystavená celá kolekcia zn. VOSTOK-EUROPE. Showroom VOSTOK-EUROPE je zatiaľ v skúšobnej prevádzke a preto je návštevu potrebné vopred telefonicky dohodnúť na čísle 0908/924 093, aby sme sa Vám mohli plne venovať.